فروش گاز هلیوم در کرج

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گاز هلیوم یکی از گازهای بی‌رنگ، بی‌بو و بی‌طعم است که سبک‌ترین عنصر در جدول تناوبی عناصر است. این گاز در دمای اتاق به صورت گازی است و چگالی آن یک‌هشتم چگالی هوا است.

گاز هلیوم کاربردهای مختلفی در صنایع مختلف دارد، اما یکی از کاربردهای اصلی آن در پر کردن بادکنک‌ها است.

سپهر گاز کاویان تولید کننده گاز هلیوم در کرج و تهران میباشد این شرکت تمام گازهای تولید خود را با دستگاه های پیشرفته مورد آزمون قرار میگیرند و همراه با گواهینامه iso17025 ارائه داده شد

فروشندگان گاز هلیوم در کرج

در کرج شرکت‌های مختلفی به فروش گاز هلیوم مشغول هستند. سپهر گاز کاویان انواع کپسول‌های گاز هلیوم با ظرفیت‌های مختلف را به مشتریان عرضه می‌کنند. همچنین، خدمات شارژ کپسول‌های گاز هلیوم را نیز ارائه می‌دهند.

قیمت گاز هلیوم در کرج

قیمت گاز هلیوم در کرج شرکت ( سپهر گاز کاویان ) به عوامل مختلفی مانند ظرفیت کپسول، نوع کپسول و شرکت فروشنده بستگی دارد. سپهر گاز کاویان این گاز را با بالاترین کیفیت همراه با گواهینامه iso17025 اراهئه میدهد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02146835980-09128699025 تماس حاصل فرمایید.

کاربردهای گاز هلیوم در کرج

کاربردهای گاز هلیوم در کرج به شرح زیر است:

پر کردن بادکنک‌ها برای جشن‌ها و مراسم‌های مختلف

استفاده در بالن‌های تبلیغاتی

استفاده در آزمایشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی

استفاده در صنایع پزشکی و دندانپزشکی

استفاده در صنایع هوافضا

نکات ایمنی در استفاده از گاز هلیوم

گاز هلیوم یک گاز بی‌خطر است، اما در صورت استفاده نادرست می‌تواند خطرناک باشد. برخی از نکات ایمنی در استفاده از گاز هلیوم عبارتند از:

کپسول‌های گاز هلیوم را در مکانی خنک و خشک نگهداری کنید.
کپسول‌های گاز هلیوم را از دسترس کودکان و افراد غیرمجاز دور نگه دارید.
از استفاده از کپسول‌های گاز هلیوم آسیب‌دیده خودداری کنید.
هنگام استفاده از گاز هلیوم، از تجهیزات ایمنی مناسب مانند دستکش، عینک و ماسک استفاده کنید.

سپهر گاز کاویان آزمایشگاه مرجع اداره استاندارد دارنده گواهینامه iso17025 در دو زمینه آزمون و کالیبراسیون، قادر به تولید و آزمون انواع گازهای خالص آزمایشگاهی و گازهای ترکیبی میباشد.عمده فعالیت ما ارائه گاز آرگون ، گاز نیتروژن ، گاز هلیوم ، گاز اکسیژن ، گاز دی اکسید کربن ، گاز سولفید هیدروژن ، هوای خشک ، گاز متان ، نیتریک اکساید ، نیتروژن دی اکساید ، نیتروس اکساید ، مونواکسید کربن ، گاز پروپان ، انواع هیدروکربن‌ها و انواع گازهای خالص ، گاز ترکیبی ، گاز صنعتی ، گاز آزمایشگاهی و گاز مرجع با بیش از 15 جزء در یک سیلندر در رنج PPM و درصد می‌باشد.