مراکز فروش هلیوم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مراکز فروش هلیوم

با توجه به نیاز صنایع و جامعه به گاز هلیوم و کاربردهای فراوانی که این گاز در صنعت دارد مراکز فروش هلیوم بسیاری در سراسر کشور به وجود آمدند. سپهرگازکاویان یکی از معتبرترین مراکز فروش هلیوم در تمامی شهرهای ایران به شمار می آید. شما می‌توانید از این فروشگاه هلیوم نیاز صنعت خود به این گاز را برطرف کنید. مراکز فروش هلیوم معتبر حتما باید دارای گواهینامه ISO17025 باشند. سپهرگازکاویان آزمایشگاه مرجع اداره استاندارد است که گاز هلیوم را با بالاترین کیفیت و دقت در اندازه گیری در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. در این مرکز فروش، گاز هلیوم در حجم‌ها و درصد خلوص‌های گوناگون عرضه می‌گردد. شما می‌توانید از این فروشگاه هلیوم با اطمینان خاطر گاز درخواستی خود را خریداری نمائید.

سپهرگازکاویان را می‌توان یکی از بهترین تامین کننده‌های گاز هلیوم در سراسر کشور در نظر گرفت.

این مجموعه موفق به ارائه خدماتی از جمله تولید و تامین گاز هلیوم در محدوده های بسیار کم در حد ppm و تولید انواع گازهای ترکیبی و کالیبراسیون تا بیشتر از 15 جزء، تامین گاز هلیوم در حجم‌ها و گرید‌های متنوع با توجه به در خواست مشتریان، تهیه و تامین گاز هلیوم آزمایشگاهی مورد نیاز مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی شده است. این مجموعه با داشتن کارشناسانی مجرب شما را در تهیه و خرید گاز هلیوم یاری می‌کنند.

برای ارتباط با این فروشگاه هلیوم و دریافت گاز هلیوم خالص و با کیفیت می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

021-46837072

021-46835980

021-46837950

فروشگاه گاز هلیوم

گاز هلیوم

سپهرگازکاویان وارد کننده گاز هلیوم گرید5.5، 5.2 و گرید 6 و گاز هلیوم برای بادکنک می‌باشد و دیگر شرکت‌های تولید کننده گاز هلیوم در جهان با گریدهای صنعتی و طبی آزمایشگاهی. لازم به ذکر است که توجه به میزان فشار موجود در سیلندر به هنگام خرید گاز هلیوم بسیار ضروری می‌باشد و حتما از فروشنده این موضوع را جویا شوید. گاز هلیم در کپسول 10 لیتری، 20لیتری و 50 لیتری قابل شارژ می‌باشد.گفتنی است که کپسول هلیوم یکبارمصرف یکی دیگر از محصولات حاوی گاز هلیوم می‌باشد که کپسول یکبارمصرف هلیومی همانطور که از نامش پیداست قابل شارژ نمی‌باشد و پس از اتمام گاز درون سیلندر دیگر مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

علاوه بر استفاده از گاز هلیوم در صنعت و آزمایشگاه‌ها از این گاز در جشن‌ها جهت تزئین توسط بادکنک‌های هلیومی متفاوت و نیز جهت تغییر صدا و در بالن‌ها استفاده می‌شود ( البته این کار ممکن است خطر آفرین باشد ). بالن‌هایی که در جشنواره و نمایشگاه‌ها مشاهده می کنید توسط گاز هلیوم در هوا شناور می‌مانند. در رابطه با تغییر صدا دو گاز این کار را انجام می‌دهند. گاز هلیوم برای بم (کلفت) کردن صدا و از گاز sf6 برای زیر (نازک) کردن صدا استفاده می‌شود. البته قبل از استفاده از این گازها نکات ایمنی مربوط به آن را مطالعه فرمایید.

رگلاتور گاز هلیوم

هلیوم در کپسول گاز تحت فشار بوده و با فشار 100 بار و 200 بار شارژ میشود به این دلیل نمی توان بصورت عادی استفاده کرد بنابراین برای استفاده از این گاز به رگلاتور یا فشار شکن نیاز است.

انواع رگلاتور هلیوم

1-تک مرحله ای
2-دو مرحله ای
رگلاتورهای تک مرحله ای: رگلاتورهای تک مرحله ای فشار گاز را در یک مرحله کاهش می دهند.
رگلاتورهای دو مرحله ای: رگلاتورهای دو مرحله ای فشار گاز را در دو مرحله کاهش می دهند.

انواع متریال رگلاتور هلیوم

1-برنجی
2-روکش کروم
3-استنلس استیل
رگلاتورهای برنجی و روکش کروم برای گازهای فاقد خورندگی می باشد. میزان خطا در اندازه گیری و تنظیم گاز در رگلاتورهای برنجی بسیار بیشتر از رگلاتورهای استیل است. رگلاتور استنلس استیل در به حداقل رساندن جذب گازهای واکنش پذیر، کاهش پرت گاز جهت پاکسازی و سازگاری کامل با مخلوط های گازی حاوی ترکیبات سولفور کاربرد دارد.

مراکز فروش سیلندر و گاز هلیوم

همانطور که می‌دانید گاز هلیوم درون محفظه‌هایی دخیره می‌گردد که با عنوان کپسول هلیوم یا سیلندر هلیوم شناخته شده هستند. در این مرکز فروش هلیوم می‌توانید سیلندر هلیوم را نیز خریداری نمائید. مراکز فروش هلیوم معتبر همراه با گاز هلیوم و سیلندر آن گواهینامه نیز ارائه می‌دهند.